TECO - Automatizace - Novinky a články

 

Novinky a články

Společnost Teco uvedla na trh novou generaci řídicího systému Tecomat TC800

23.05.2022

V květnu 2022 se po veletržní přestávce způsobené pandemií opět konal na Výstavišti v Brně veletrh AMPER. Společnost Teco zde na svém stánku prezentovala sortiment řídicích systémů Tecomat pro průmyslovou automatizaci, procesy, budovy, dopravu, energetiku a také OEM verze pro nejrůznější výrobce technologií a zařízení. Hlavním tématem letošní prezentace společnosti na veletrhu bylo představení nové generace řídicího systému Tecomat TC800.

Více »

Oznámení o ukončení výroby řídicího systému Tecomat TC700 a uvedení nové generace TC800

03.05.2022

Vážení obchodní partneři!
Oznamujeme Vám ukončení výroby řídicího systému TC700 a současně příchod nové generace Tecomat TC800. Nová generace Tecomatu TC800 bude představena na následující výstavě Amper v Brně ve dnech 17.-20. května 2022.

Více »

On-line ceník Teco

04.03.2022

Registrujte se do našeho on-line katalogu produktů a získejte on-line přístup k cenám našich produktů.

Více »

On-line konfigurátor grafiky ovladačů Touch@Glass

25.01.2022

Na počátku nového roku jsme spustili online konfigurátor grafiky našich nástěnných skleněných ovladačů řady Touch@Glass. V konfigurátoru si navrhnete online celý ovladač a ihned vidíte jeho vzhled.

Více »

Tecomat Foxtrot součástí unikátních technologií prezentovaných na EXPO 2020

02.11.2021

V současné době probíhá v Dubaji světová výstava EXPO 2020, která byla z důvodu pandemie odložena o jeden rok. 
Pro společnost Teco je velkou ctí, že právě její systém Tecomat Foxtrot je součástí několika unikátních technologií, které jsou na této výstavě prezentovány. Jedna z nich se nachází v pavilónu České republiky v tematické zóně Sustainability a další v pavilónu Slovenské republiky v tematické zóně Mobility.

Více »

Foxtrot součástí projektu CAMEB - inteligentní rodinný dům v Omicích u Brna

01.11.2021

V čísle 4-5/2021 časopisu Světlo vyšel článek o projektu CAMEB (Centure for Advanced Materials and Efficient Buildings), v jehož rámci byla v roce 2020 v Omicích u Brna pod dohledem odborníků na kvalitu vnitřního prostředí z Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) realizována výstavba inteligentního rodinného domu. Tento projekt propojil vědce, výrobce systémů a investora domu a jeho cílem je podívat se na reálný provoz rodinného domu vybaveného nejnovějšími technologiemi. 

Více »

Říjnová akce Teco Days byla plná zajímavých prezentací a setkání s našimi zákazníky

14.10.2021

Ve dnech 5. - 7. října se v kolínském sídle naší společnosti uskutečnila akce Teco Days pro naše obchodní partnery a jejich zákazníky. Na programu byly prezentace produktových novinek a také nástrojů pro řešení automatizace vybraných technologií. Účastníci akce měli také možnost prohlédnout si automatizované sídlo naší společnosti včetně výroby, energo centra a showroomu. Velmi přínosná byla hlavně osobní setkání s našimi zákazníky a diskuze nad rozpracovanými projekty.

Více »

Slovenská prezidentka darovala papežovi nabíječku elektromobilů

14.10.2021

V září proběhla čtyřdenní návštěva papeže Františka na Slovensku. Jedním z oficiálních darů prezidentky Čaputové papežovi byla nabíjecí stanice pro elektromobily, které si papež velmi oblíbil. Chytrou nabíječku pro papeže vyrobila slovenská scaleupová firma AgeVolt. Jejím základním prvkem je náš řídicí systém Tecomat Foxtrot.

Více »

Zveřejněna nová verze Mosaic 2021.2

14.09.2021

Právě jsme vydali novou verzi programovacího prostředí Mosaic 2021.2.

Více »

Katalog skleněných ovladačů Touch@Glass

23.08.2021

K sortimentu skleněných ovladačů Touch@Glass jsme pro vás připravili nový inspirativní katalog s ukázkami variant jejich provedení, které kombinují různé možnosti grafického designu, ovládacích ikon a funkcí.

Více »

  • Stránka 1 z 27
  • >
  • >>