TECO - Automatizace - Novinky a články

 

Novinky a články

Nové sídlo firmy Teco je protkáno moderními technologiemi

20.08.2018

Zpravodajský protál TV Stav zveřejnil videoreportáž o našem novém sídle, kde se v rozhovoru s ředitelem firmy Teco ing. Jaromírem Klabanem dozvíte více informací a zajímavostí o této moderní průmyslové stavbě i o inteligenci řízení pomocí systému Tecomat Foxtrot, který naše firma Teco vyrábí.

Více »

Podpořte nás v soutěži Stavba roku 2018 Středočeského kraje

16.08.2018

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství právě vyhlásila soutěž Stavba roku 2018 Středočeského kraje a naše unikátní budova sídla společnosti Teco je jednou z nominovaných staveb na toto ocenění. Nejen pro výjimečné architektonické řešení, ale i pro energetickou náročnost a komplexní řízení vlastní budovy, které je celé postavené na našem řídicím systému Tecomat Foxtrot.

Více »

Barevné osvětlení mostu v Zutphenu bylo svěřeno Foxtrotu

07.08.2018

V čísle 4/2018 časopisu Světlo vyšel zajímavý článek o řízení barevného osvětlení mostu v holandském Zutphenu, které realizoval náš partner B&R design. Přečtěte si článek v tištěné verzi časopisu Světlo 4/2018 nebo zde v elektronické verzi.

GDPR, TecoNews a Pravidla použití webu a zásady ochrany soukromí

29.05.2018

V souvislosti s platnou legislativou týkající se GDPR jsme od 25.5.2018 vydali Pravidla použití webu a zásady ochrany soukromí. Tato opatření mají také vliv na zasílání našeho firemního newsletteru TecoNews.

Více »

Novostavba firmy Teco a.s. získala hlavní cenu v soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2017

19.05.2018

Firma Navláčil ze Zlína přihlásila svoji realizaci novostavby naší firmy do kategorie Staveb realizovaných mimo území Zlínského kraje.

Více »

Nové sídlo firmy Teco představuje vzorové řešení energeticky úsporné administrativně-výrobní budovy

16.05.2018

Představili jsme vzorový koncept energeticky mimořádně šetrné výrobně-administrativní budovy, vybavené vlastním řídicím systémem Tecomat Foxtrot. Tímto vzorovým objektem je přímo výrobní závod naší firmy Teco v Kolíně, který slouží současně jako výukové centrum pro aplikační firmy z celého světa, které se nejnovější způsob efektivního řízení učí na reálném objektu.

Více »

Právě vyšlo nové TecoInfo

14.03.2018

Vydali jsme další číslo našeho magazínu TecoInfo, přinášející informace o nových produktech, realizacích i řadu dalších novinek z naší společnosti. V elektronické podobě si nové TecoInfo přečtěte zde, v tištěné jej můžete dostat například na veletrzích, kde se s námi můžete osobně potkat.
Teco info 39

Další výrobky systému Tecomat Foxtrot získaly certifikaci UL

09.03.2018

V nedávné době jsme dokončili další certifikaci vybraných produktů v laboratořích UL, což je nezbytná podmínka dodávek na americký trh. 

Více »

Teco získalo za rok 2017 nejvyšší rating AAA

11.02.2018

V roce 2017 jsme po několikáté za sebou obdrželi certifikát AAA – Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti od nezávislé společnosti Bisnode. Opět jsme v exkluzivní skupině českých firem splňujících nejvyšší kriteria kredibility a spolehlivosti za posledních deset let.

Více »

Zveme Vás na řadu blížících se veletrhů

16.01.2018

Tak jako každoročně, i letos nás čeká v první polovině roku řada tuzemských i zahraničních výstav a dovolte nám, abychom Vás na ně srdečně pozvali.

Více »

  • Stránka 1 z 23
  • >
  • >>