TECO - Automatizace - Kariéra - volná místa

Kariéra - volná místa

I. Oddělení technické podpory:

1. Pracovník technické podpory

Požadavky:

  • Středoškolské odborné vzdělání elektro, obor automatizace výhodou
  • Základní orientace v elektrotechnických výkresech
  • Základní znalosti programování, znalost PLC programování výhodou
  • Aktivní znalost AN – komunikativní úroveň.
  • Může být i absolvent se zájmem učit se a rozvíjet se.

Náplň práce:

  • Spolupráce se zákazníky, odpovědi na technické dotazy k produktům společnosti (hardware) i k programování
  • Příprava podkladů pro obchodně-technickou dokumentaci
  • Vkládání technických informací o výrobcích na webové stránky
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • Školení zákazníků a technické prezentace
  • Pracovní doba: flexibilní začátek, cca 8:00 - 16:30h

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dlouhodobě rostoucí a stabilní ryze české společnosti s dlouhou historií.
  • Pracoviště v Kolíně v nově otevřeném moderním výrobním závodě firmy.
  • Možnost odborného růstu.
  • Odpovídající platové ohodnocení, stravenky, káva zdarma.
  • Příjemný pracovní kolektiv a slušné zacházení.
  • 5 týdnů dovolené.

Zájemci zašlete své životopisy na ovcacek@tecomat.cz.

II. Oddělení vývoje:

1. Vývojový pracovník HW/SW

Požadavky:

  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Týmový duch, komunikativnost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci na plný úvazek v moderní technologické a rozvícející se české společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň:

  • Návrh HW a/nebo FW periferních modulů systémů firmy Teco
  • Spolupráce na zavádění nových výrobků do výroby

2. Vývojový pracovník SW

Požadavky:

 Nabízíme:

  • Tvorba firmware PLC systémů firmy Teco
  • Spolupráce na vývoji SW nástrojů pro programování a podporu PLC firmy Teco

Zájemci zasílejte své životopisy na kubec@tecomat.cz