TECO - Automatizace - Kariéra - volná místa

Kariéra - volná místa

Pracovník technické podpory

Požadavky:

  • Středoškolské odborné vzdělání elektro, obor automatizace výhodou
  • Základní orientace v elektrotechnických výkresech
  • Základní znalosti programování, znalost PLC programování výhodou
  • Aktivní znalost AN – komunikativní úroveň. Znalost ruštiny výhodou

Může být i absolvent se zájmem učit se a rozvíjet se.

Náplň práce:

  • Spolupráce se zákazníky, odpovědi na technické dotazy k produktům společnosti (hardware) i k programování
  • Příprava podkladů pro obchodně-technickou dokumentaci
  • Vkládání technických informací o výrobcích na webové stránky
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • Školení zákazníků a technické prezentace

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dlouhodobě rostoucí a stabilní ryze české společnosti s dlouhou historií.
  • Pracoviště v Kolíně v nově otevřeném moderním výrobním závodě firmy.
  • Možnost odborného růstu a příležitostných služebních cest do zahraničí.
  • Aktivní komunikace se zákazníky z mnoha zemí světa.
  • Odpovídající platové ohodnocení, stravenky, káva zdarma.
  • Dobrý pracovní kolektiv a slušné zacházení.

Zájemci zasílejte své životopisy na urban@tecomat.cz