TECO - Automatizace - Teco Academy

 

Teco Academy

Jedním z dlouhodobých cílů společnosti Teco je kontinuální vzdělávání našich zákazníků a obchodních partnerů.  Z tohoto důvodu vznikl ucelený systém školení a dalších vzdělávacích aktivit sloužících ke zvyšování kvalifikace aplikačních firem. Stejně tak je pro nás důležitá podpora vzdělávání na odborných školách.

V oblasti vzdělávání nabízíme tyto aktivity:

 • Výukový YouTube kanál Teco Academy

  Najdete na něm řadu prezentací a výukových videí o řízení technologií s našimi řídicími systémyPro lepší orientaci jsou videa roztříděna do několika kategorií, v nichž  najdete prezentace různých technologií a také webináře věnované programování našich řídicích systémů v prostředí Mosaic. 
 • Prezenční školení v naší společnosti

            a) Dvoudenní školení: Tecomat Foxtrot, CFox, RFox - úvod do systému 

  1. Úvodní školení do systému Tecomat Foxtrot, CFox a RFox a jeho programování v prostředí Mosaic

  2. V rámci prvního dne se také seznámíte se systémem Tecomat Foxtrot, jeho strukturou, zásadami pro projektování a instalaci systému. Ukážeme vám typická zapojení modulů, doporučíme vhodné moduly pro jednotlivé typové úlohy atd.

  3. Během druhého dne se dozvíte, jak založit projekt v prostředí Mosaic, připojit se k PLC, sestavit konfiguraci hardwaru a připravit jednoduché programy. Ukážeme Vám, jak vytvářet vlastní knihovny funkčních bloků, jak vytvořit webové stránky pro Foxtrot nebo jak ukládat data na paměťovou kartu. Dozvíte se, jaké další nástroje jsou součástí prostředí Mosaic. Pokud si budete chtít vyzkoušet programování v praxi, vezměte si vlastní notebook.  

            b) Pokročilá specializovaná školení 

  1. Věnují se detailněji vybraným tématům a oborům  jsou určeny pro pokročilejší uživatele našich systémů nebo ty, kdo se chtějí podrobně seznámit s danou problematikou.

  2. Mezi pravidelná témata pokročilejších školení patří: Měření a regulace, Automatizace budov s použitím distribuovaných periferií přes sběrnici CIB, Nástroje pro FVE a EVSE (fotovoltaika a nabíjení elektromobilů).

  3. Další podrobnější školení provádíme na míru na základě individuálních požadavků našich zákazníků

 • Semináře pro školy

            Pro školy organizujeme především školení na míru dle požadavků jednotlivých středních a vysokých škol.
            A to ať už prezenční či online formou.  

Aktuální nabídku vypsaných školení naleznete v kalendáři akcí na webu www.tecomat.cz.

 • Teco Wiki

  Důležitým zdrojem informací je Teco Wiki, což je znalostní databáze s technickými informacemi, návody, ukázkovými příklady zapojení a dalšími důležitými informacemi pro všechny naše zákazníky. Je to prakticky první zdroj informací na hledané téma s fulltextovým vyhledáváním. V této databázi postupně zpracováváme také články na témata, s nimiž se setkáváme na oddělení technické podpory nebo přímo u našich zákazníků. 
 • Teco Support

  Jedná se o online technickou podporu. Registrovaný zákazník zde má možnost vložit dotaz a ten je následně předán zodpovědné osobě. Konkrétní dotazy a jejich řešení jsou ukládány do naší znalostní databáze Teco Wiki. V dlouhodobém časovém horizontu tak dochází ke zlepšování znalostí našich zákazníků a ke zrychlení řešení různých jejich požadavků.