TECO - Automatizace - Detail

 

Řízení technologií vytápění velkoobchodu s akvarijními rybkami

Popis reference

  • Země: Česká republika
  • Název akce: Řízení technologií vytápění velkoobchodu s akvarijními rybkami
  • Realizace: EVP v.o.s.
  • Rok realizace: 2010
  • Řídicí systém: Centrální jednotka Foxtrot CP-1015
  • Programové vybavení: vestavěný web server, 7 uživatelských stránek, 4 servisní stránky

Společnost Tommi CZ působí více než 20 let ve výrobě a distribuci potřeb pro chovatele a krmiv pro všechna doma chovaná malá zvířata jednoduše pro mazlíčky. Zabezpečí vše od výbavy majitele malého štěněte, přes zařízení zahradního jezírka potřebnou technikou až po luxusní kosmetiku pro kočičího šampiona světových výstav. Ve svém velkoobchodním skladu má přes 5000 aktivních položek. Zásobuje více než 800 chovatelských prodejen, akvaristiky, veterinární ordinace a salony psí krásy po celé ČR. Zajišťuje dodávky krmiv pro psy útvarům Armády ČR.

Pro velkoobchodní sklad s akvarijními rybkami, kde je potřeba jednak řídit vytápění celého objektu a také regulovat teplotu vody ve stovkách různých nádrží s rybkami, byl jako řídící systém zvolen náš řídící systém Tecomat Foxtrot. Systém nasadila společnost EVP v.o.s., která má za sebou mnoho úspěšných instalací v oblasti technického zabezpečení budov, měření a regulace a vytápění s dálkovým ovládáním provozu v kotelnách, výměníkových stanicích, chovatelských zařízeních a vodárnách. Všude zde lze nasazením řídícího systému Tecomat Foxtrot dosáhnout vysokého komfortu obsluhy, optimální tepelnou pohodu a úspory provozních nákladů.

Řícící systém

Řídící systém zde sestává z centrální jednotky CP-1015, operátorského panelu ID-14 a rozšiřovacích modulů IB-1301, OS-1401 a 2 x IT-1601. PLC řídí provoz plynové kotelny, provoz okruhu podlahového a radiátorového vytápění a ohřevu teplé vody pro nádrže velkoobchodu s akvarijními rybkami. Také zajišťuje monitoring havarijních stavů.

Služby a použité technologie