TECO - Automatizace - Detail

 

Tecomat Foxtrot na EXPO 2015 Milano v OEM provedení pro firmu Regulus

Popis reference

  • Země: Itálie, Milano
  • Název akce: Řízení přípravy teplé vody v pavilonu České republiky na EXPO 2015
  • Rok realizace: 2015
  • Řídicí systém: IR-30 (OEM verze systému Tecomat Foxtrot)
  • Programové vybavení: Regulus
  • Realizace: Regulus s.r.o.
  • Foto: Teco a.s. a REGULUS spol. s r.o.

oficiálních stránek Českého pavilonu na EXPO 2015 jsme převzali následující informace:

EXPO 2015 proběhlo od května do října 2015 v italském Milánu. Zaměření je na klíčové otázky udržitelného rozvoje a chce se stát globální příležitostí pro prezentaci a srovnání tradičních i inovativních postupů při výrobě a pěstování potravin. Ústřední myšlenkou je přitom otázka, jak zajistit všem obyvatelům planety dostatek kvalitních a nezávadných zdrojů jídla a pitné vody.

Národní pavilon České republiky na EXPO 2015 v Miláně tvoří modulová stavba vizovické firmy KOMA MODULAR podle návrhu architektonického studia CHYBIK+KRISTOF Associated Architects. Více o českém pavilonu zde.

Firma Teco a.s. se na EXPO 2015 aktivně zúčastnila vystoupením 16.června 2015 na Dni českých vodárenských technologií, který pořádalao Velvyslanectví ČR v Římě společně s kanceláří CzechTrade v Miláně a ve spolupráci s Czech Water Alliance, jíž je Teco členem.

Firma Teco se na EXPO 2015 dále podílela pasivně subdodávkou systému IR-30 (OEM verze centrálního modulu systému Tecomat Foxtrot) firmě Regulus. Ta naopak aktivně instalovala ekonomicky efektivní a ekologický systém ohřevu teplé vody pro potřeby celého Českého pavilonu na bázi solárních termických panelů kombinovaných s tepelám čerpadlem. Více o tom na stránkách firmy Regulus.

Po celou dobu výstavy je/bylo možno sledovat on-line aktuální stav přípravy teplé vody na specializované stránce: http://expo.regulus.eu/cz/online-monitoring.

Služby a použité technologie