TECO - Automatizace - Detail

 

Řízení technologií samoobslužných pivních barů

Popis reference

  • Země: Česká republika
  • Název akce: řízení technologií sítě samoobslužných pivních barů
  • Realizace: MCAT Automation s.r.o.
  • Rok realizace: 2010
  • Řídicí systém: Centrální jednotka Foxtrot CP-1004

2S2B samo o sobě je obchodní značka pro informační a řídicí systém samoobslužných pivních barů. Zkratka je odvozena od Self-Service Beer Bar. Zároveň 2S2B vyjadřuje i obchodní strategii tohoto produktu. Vlastníkem obchodní značky 2S2B je firma MCAT AUTOMATION s.r.o., sídlící v Plzni, České republice. Tato firma je zároveň výrobcem, vlastníkem a dodavatelem 2S2B informační technologie, postavené na našem řídícím systému Tecomat Foxtrot.

Spojením informačního systému 2S2B s řídícím systémem Foxtrot, ovládajícím příslušnou technologi pivních rozvodů, samovýčepních hlavic a pivních tanků vzniká nová kvalita, kdy si lidé sami čepují nápoje, od stolu si zajišťují automaticky veškeré obslužné funkce, včetně objednávek jídla, přivolání obsluhy, projekce výtoče, účtování a propojení na jiný bar tohoto typu, prakticky kdekoliv na světě. Právě propojením s dalšími bary řetězce dochází k další zábavě komunikace s kýmkoliv třeba na druhé straně planety, sledování rekordů a podobně. To vše přes dotykové ovládací panely u každého stolu. Jen v České republice je dnes 13 barů, v Praze, Brně, Plzni i dalších městech (www.thepub.cz). 

2S2B v současné době představuje určitou inovaci v oblasti gastronomie a společenské zábavy. Proto je o 2S2B mezi provozovateli gastronomických zařízení zájem. Někteří investoři chtějí být součástí řetězce, jiní dávají přednost samostatné existenci, čímž se ale ochuzují o jednu z hlavních funkcí 2S2B - globálního propojení na jiné bary. Trh je však rozmanitý, jde si svou cestou a sám si určuje hranice, kde mu lze něco vnucovat.

Firmě MCAT AUTOMATION s.r.o. se dostalo výrazného ocenění ve světovém časopisu č. 1 v oblasti Sportovního a zábavního průmyslu, časopisu PanStadia Magazine, za tento systém, který realizovali pro centrální distribuci piva v O2 Areně Praha (dříve Sazka Arena).

Služby a použité technologie