TECO - Automatizace - Napsali o nás

 

Napsali o nás

Nové sídlo firmy Teco je protkáno moderními technologiemi

20.08.2018

Zpravodajský protál TV Stav zveřejnil videoreportáž o našem novém sídle, kde se v rozhovoru s ředitelem firmy Teco ing. Jaromírem Klabanem dozvíte více informací a zajímavostí o této moderní průmyslové stavbě i o inteligenci řízení pomocí systému Tecomat Foxtrot, který naše firma Teco vyrábí.

Více »

Barevné osvětlení mostu v Zutphenu bylo svěřeno Foxtrotu

07.08.2018

V čísle 4/2018 časopisu Světlo vyšel zajímavý článek o řízení barevného osvětlení mostu v holandském Zutphenu, které realizoval náš partner B&R design. Přečtěte si článek v tištěné verzi časopisu Světlo 4/2018 nebo zde v elektronické verzi.

Foxtrotem řízené osvětlení na zámku v Ratměřicích

30.08.2016

Nové číslo časopisu Světlo (4/2016) přineslo článek o zajímavé realizaci s naším řídicím systémem Tecomat Foxtrot. Jedná se o komplexní řízení osvětlení, vytápění, ventilace a chlazení na zámku v Ratměřicích, které realizoval náš zákazník, společnost MICROCOMP Plus s.r.o. Přečtěte si tuto referenci přímo na stránkách časopisu Světlo.

Časopis Elektroinstalater 6/2015 s Foxtrotem na obálce.

01.12.2015

Nové číslo 6/2015 časopisu Elektroinstalater přineslo třístránkový článek o vybraných referencích systému Tecomat Foxtrot z poslední doby. Jde o realizace firem Heitech ČR z České Lípy, Teritoria Kontrolja z Jekaterinburgu, Deák elektro ze Slovenska, Tefora z Prahy, Micronic z Přerova a pražské firmy Regulus. Přečtěte si časopiseckou verzi zde

Více »

Vystoupili jsme na konferenci Perspektivy bydlení 2015

19.11.2015

18. listopadu jsme se zúčastnili další ze série konferencí Perspektivy bydlení, kterou pořádá vydavatelství FCC Public. Tentoktrát na téma Komunikace-nová dimenze bydlení. Byla zmíněna celá škála přímých a nepřímých komunikačních možností centrálního modulu systému Foxtrot a výčet již realizovaných propojení. Záznam přednášky je k nahlédnutí na stránkách konference zde.

Česká peleta - Tecomat Foxtrot poskytuje komplexní řízení technologií rodinných domů

25.10.2015

Na webových stránkách Klastru Česká peleta, jehož je Teco a.s. řádným členem vyšel aktuálně článek o Foxtrotu , který seznamuje s možnostmi řízení a automatizace technologií v rodinných domech

Je rozdíl ve stmívání žárovky a "LED žárovky"?

18.08.2015

Časopis Světlo v čísle 4/2015 publikoval zkušenosti se záměnou světelných zdrojů v secesních lustrech Francouzské restaurace Obecního domu v Praze, řízených samozřejmě našim systémem Tecomat Foxtrot. Přečtěte si je přímo na stránkách časopisu Světlo.

Fórum automatizace na veletrhu Amper 2015

17.03.2015

Během celého letošního veletrhu Amper v Brně bude v hale V v přednáškovém sále probíhat Fórum automatizace – program odborných přednášek o nových koncepcích, výrobcích a řešeních v oblasti průmyslové automatizace. Za naši firmui vystoupí ing. Klaban se zajímavým příspěvkem Tecomat Foxtrot při řízení a měření energií. Celý program akce zde. 
 

Časopis Elektroprůmysl o Foxtrotu

17.03.2015

On-line  časopis Elektroprůmysl v nejnovějším vydání v sekci elektroinstalace přinesl článek o Foxtrotech. Již sám název - Foxtrot v centru systémové instalace i průmyslových aplikací - napovídá, že Tecomat Foxtrot není určen pouze pro domovní instalace a automatizaci budov, ale je plnohodnotným PLC se širokým záběrem v průmyslu a dopravě.
 

Foxtrot v průsečíku všech úhlů pohledu na TZB

21.02.2015

Časopis pro architekty ERA21 v prvním letošním čísle přinesl článek o Foxtrotu jako systému, který může hrát v domě roli řídicího systému libovolné jeho části. Architekt jako tvůrce vizuální a dispoziční podstaty budovy by sám měl mít i jasnou představu o způsobu řízení a koordinace využití energií v domě. Článek je  k přečtení zde.
 

  • Stránka 1 z 8
  • >
  • >>