TECO - Automatizace - Napsali o nás

 

Napsali o nás

Tecomat Foxtrot a energie utržené ze řetězu

19.09.2022

V čísle 130 časopisu ERA 21 vyšel článek, který navazuje na dříve uveřejňované články o systému Tecomat Foxtrot v souvislosti s chytrými instalacemi - s řízením lokálních funkcí uvnitř chytrých domácností za hlavním elektroměrem.  Co z aktuálního stavu techniky a současných tendencí v energetice lze dát architektům a projektantům jako doporučení?

Více »

Foxtrot součástí projektu CAMEB - inteligentní rodinný dům v Omicích u Brna

01.11.2021

V čísle 4-5/2021 časopisu Světlo vyšel článek o projektu CAMEB (Centure for Advanced Materials and Efficient Buildings), v jehož rámci byla v roce 2020 v Omicích u Brna pod dohledem odborníků na kvalitu vnitřního prostředí z Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) realizována výstavba inteligentního rodinného domu. Tento projekt propojil vědce, výrobce systémů a investora domu a jeho cílem je podívat se na reálný provoz rodinného domu vybaveného nejnovějšími technologiemi. 

Více »

Smart rozváděč veřejného osvětlení založený na otevřených technologiích a systému Tecomat Foxtrot 2

25.11.2020

Časopis Elektro v čísle 11/2020 přinesl zajímavý článek o aplikaci řešení firmy firmy Teco v oblasti řízení veřejného osvětlení, nasazeného společností Technologie hlavního města Praha v ulicích Prahy.

Více »

iCOOL 4 konfigurátor pro systém Foxtrot

24.10.2020

Časopis Instalatér ve svém čísle 2/2020 přinesl zajímavý článek o konfugurátoru iCool 4 pro systém Tecomat Foxtrot, který zpřístupňuje systém i pro firmy bez znalostí PLC programování.

Více »

Řídicí systém TZB budov Tecomat Foxtrot jde na ruku evropským směrnicím

06.04.2020

Stavební portál TVstav.cz přinesl rozhovor s ředitelem společnosti Teco a.s. na téma sladění TZB budov s nově platnou směrnicí 2018/844/EU o energetické náročnosti budov a o energetické účinnosti prostřednictvím řídicího systému Tecomat Foxtrot.
 

Více »

Tecomat Foxtrot v kongresových sálech antverpského hotelu řídí nejen osvětlení

06.04.2020

Časopis Světlo přinesl článek o zajímavé referenci se systémem Tecomat Foxtrot v hotelu Van Der Valk v belgických Antverpách, kde řídí řadu technologií v konferečních sálech.

Více »

Nové sídlo firmy Teco je protkáno moderními technologiemi

20.08.2018

Zpravodajský protál TV Stav zveřejnil videoreportáž o našem novém sídle, kde se v rozhovoru s ředitelem firmy Teco ing. Jaromírem Klabanem dozvíte více informací a zajímavostí o této moderní průmyslové stavbě i o inteligenci řízení pomocí systému Tecomat Foxtrot, který naše firma Teco vyrábí.

Více »

Barevné osvětlení mostu v Zutphenu bylo svěřeno Foxtrotu

07.08.2018

V čísle 4/2018 časopisu Světlo vyšel zajímavý článek o řízení barevného osvětlení mostu v holandském Zutphenu, které realizoval náš partner B&R design. Přečtěte si článek v tištěné verzi časopisu Světlo 4/2018 nebo zde v elektronické verzi.

Foxtrotem řízené osvětlení na zámku v Ratměřicích

30.08.2016

Nové číslo časopisu Světlo (4/2016) přineslo článek o zajímavé realizaci s naším řídicím systémem Tecomat Foxtrot. Jedná se o komplexní řízení osvětlení, vytápění, ventilace a chlazení na zámku v Ratměřicích, které realizoval náš zákazník, společnost MICROCOMP Plus s.r.o. Přečtěte si tuto referenci přímo na stránkách časopisu Světlo.

Časopis Elektroinstalater 6/2015 s Foxtrotem na obálce.

01.12.2015

Nové číslo 6/2015 časopisu Elektroinstalater přineslo třístránkový článek o vybraných referencích systému Tecomat Foxtrot z poslední doby. Jde o realizace firem Heitech ČR z České Lípy, Teritoria Kontrolja z Jekaterinburgu, Deák elektro ze Slovenska, Tefora z Prahy, Micronic z Přerova a pražské firmy Regulus. Přečtěte si časopiseckou verzi zde

Více »

  • Stránka 1 z 9
  • >
  • >>