TECO - Automatizace - Detail

 

Řízení technologií podkrovního bytu - Praha

Popis reference

Jedním z našich zákazníků, a to tak trochu výjimečným, je hudebník pan Miguel Fernadez, výborný pianista, který si při rekonstrukci svého podkrovního pražského bytu vybral náš systém Tecomat Foxtrot.

Systém Tecomat Foxtrot zde řídí:

  • zónové vytápění (zdroj tepla je plynový kotel),
  • osvětlení včetně světelných scén,
  • spíná zásuvkové okruhy
  • spíná klimatizaci
  • spíná zvlhčovač vzduchu.

Pan Fernandez tráví většinu času v zahraničí, zejména v Mexiku, nicméně během pobytu „doma“ v Praze samozřejmě trénuje na mistrovské pianino a právě to je důvodem, proč si chytrou elektroinstalaci pořídil. Tedy aby tento nástroj měl zajištěnu správnou pokojovou teplotu a vlhkost vzduchu. Vzdálený přístup mu umožňuje, aby vnitřní klima měl kdykoliv pod kontrolou. Jakožto profesionální muzikant pan Fernandez rozhodně nepatří mezi technologické hračičky, naopak se věnuje stoprocentně hudbě a od naší technologie očekává, že se může dlouhodobě spolehnout na její bezproblémové fungování. A tím vlastně očekává i získává stejné výhody, jako naši zákazníci například v oblasti řízení výrobních procesů či strojů.

Systém Foxtrot v tomto bytě nainstalovala společnost EN-TECH s.r.o., která se zabývá inteligentními elektroinstalacemi od projekce přes realizaci, revize až po následný servis.

Služby a použité technologie